Proč je zubní péče drahá?

Ošetření pacienta je individuální záležitost. Stejně tak ošetření jednotlivých zubů. Každý jedinec, i každý zub vyžaduje jiný přístup - k dané diagnóze, místním a celkovým podmínkám je třeba zvolit vhodnou terapii. Smysluplné ošetření s dobrou prognózou vyžaduje znalosti, čas a moderní vybavení.

Znalosti lékaře a jeho týmu, které nabývá několikrát do roka na odborných školeních, moderní vybavení, které umožňuje nejnovější postupy aplikovat do praxe a čas, který je potřebný pro dodržení veškerých protokolů, jsou podmínkou standardního lege artis ošetření.

Zubní lékaři, jako zdravotnická zařízení, musejí ceny svých výkonů každý rok přesně spočítat na základě svých nákladů na vzdělávání, mzdy pracovníků, prostory, vybavení atd. Ceny tedy nejsou stanoveny náhodou a podléhají přísným kontrolám.

Velké množství postupů stanovených pojišťovnou je v rozporu s dnešními léčebnými protokoly a požadavky na lege artis ošetření. Bohužel i přesně spočítané reálné ceny na provoz ordinace naprosto neodpovídají úhradám zdravotních pojišťoven, liší se řádově.

Pacientům se tedy snažíme nabídnout rozumná řešení problémů, neustupujeme však z nároků na kvalitu, což je plně v zájmu dobrého zdraví pacienta.

Konzultace, vyšetření a zpracování písemného léčebného plánu

2250 Kč

Vstupní vyšetření dentální hygieny

1000 - 1700 Kč

Estetické fotokompozitní výplně

1730 - 4330 Kč

Ošetření kořenových kanálků (dle časové náročnosti)

3660 - 10610 Kč

Korunkové náhrady

7380 - 10600 Kč

Snímací náhrady zubů

8480- 11530 Kč

Bělení zubů Purewhitening

10060 Kč

V našem zařízení je možné platit hotově nebo platební kartou.

Potřebovali byste nezávaznou konzultaci Vašich obtíží? Chcete je vyřešit a zlepšit Vaše zdraví a úsměv?